O Nas

About US

 

Jesteśmy firmą działającą na rynku motoryzacyjnym od 20  lat. Zajmujemy się skupem i sprzedażą uszkodzonych turbosprężarek oraz ich regeneracją ,  a także czyszczeniem  filtrów cząstek stałych  DPF,FAP,SCR i katalizatorów.

Bardzo ważną zaletą serwisu TURBO AS  jest to, że nasze usługi są wykonywane na profesjonalnym sprzęcie najlepszych marek, Turbo Technics, Cimat. Wyłącznie korzystanie ze sprzętu odpowiedniej jakości pozwala nam sprostać wymaganiom klientów.

 

Nasze  doświadczenie motoryzacyjne , umiejętności oraz wiedza nabyta przy wieloletniej współpracy z niemieckimi firmami branży motoryzacyjnej, pozwalają nam na kompleksową i profesjonalną regenerację turbosprężarek oraz czyszczenie  filtrów cząstek stałych.

Każdy zamówienie  jest dla nas wyjątkowe, do każdego zamówienia  podchodzimy indywidualnie, opierając się o zdobyte doświadczenie.

To co wyróżnia nas na tle konkurencji to zaangażowanie i precyzyjność ,  staramy się aby Klient otrzymał produkt  zgodny z jego oczekiwaniami  i właśnie dlatego cieszymy się z licznego grona zadowolonych klientów.

 

Jesteśmy ze swoimi Klientami w stałym kontakcie zarówno przed jak i po udzieleniu usługi dla naszego klienta.

Zapewniamy dla naszych klientów  bezpłatna pomoc techniczną  pod numerem 663 717 539.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i tym samym dołączenia do naszych  zadowolonych klientów.